قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳ می باشد.

دانلود رمـــــان ایرانی

نیمار: بارسلونا رویای کودکی ام بود

 

به گزارش "توپ 90"، پاری سن ژرمن با پرداخت 222 میلیون یورو و فعال کردن بند فسخ  نیمار، موفق به جذب او شد. نیمار که می‌خواست از زیر سایه مسی خارج شود تا برای کسب توپ طلا تلاش کند، در نهایت از پیشنهاد آنها استقبال کرد و این انتقال نهایی شد.حال او در اینستاگرامش با انتشار عکسی توضیح داد که حضورش در بارسا، رویای کودکی اش بوده است.

او نوشت:" زندگی یک ورزشکار با چالش ها ساخته شده است. گاهی بعضی از این چالش ها به ما تحمیل می‌شوند و بعضی هم ثمره تصمیم خودمان است که نوری که به دوران ورزشی مان روشنایی می‌دهد را حفظ کنیم، نوری درخشان ولی کوتاه مدت. بارسلونا برای من فراتر از یک چالش بود، مثل یک رویای کودکی ام بود که در یک بازی ویدیویی آن را بازی کردم.

وقتی 21 ساله بودم به کاتالونیا آمدم، پر از چالش های متعدد. به خاطر دارم که در روزهای اولم، هم بازی اسطوره هایی مثل مسی، والدس، ژای، پویول، پیکه ، اینیستا، بوسکتس و دیگران بودم و در باشگاهی بازی می‌کردم که "فراتر از یک باشگاه" بود. باشگاه بارسلونا یک تیم ملی است که نماینده کاتالونیا است.

من این افتخار را داشتم که در این باشگاه بازی کنم و مطمئنم بازیکنی بهتر از لیونل مسی نخواهم دید. یک همکار عالی، یک دوست خوب هم در داخل و هم در خارج زمین. من با مسی و سوارز یک مثلث عالی تشکیل دادم و از تمام سدهای پیش رو عبور کردیم.

 

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم

zhuliet.com

 

مجله ی تفریحی سرگرمی بوستان زندگی

b-roman.irارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب