قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ می باشد.

💙 بخش رمـــــان و کتاب 💙

داستان کوتاه دیوار اعتماد مرا موریانه خورد

 

داستان کوتاه دیوار اعتماد مرا موریانه خورد

 

گفته بودم از پلی استر خوشم میآید؟ بیشتر به خاطر اینکه آدمهای قصه هایش یک جاهایی سرشان را میاندازند پایین و میروند. یکهو بی خیال همه زنده گیشان میشوند و اصلا پشت سرشان را نگاه نمیکنند یا نگاه هم میکنند اما دیگر برایشان مهم نیست. من عوضش فقط پشت سرم را نگاه میکنم. چسبیده ام به آدمها و رابطه های پوسیده. از اینها که روزی هزار بار به خودت تشر میزنی که بس است تمامش کن لطفن. تمامش میکنم؟ خیر . من خدای بخشیدن آدمها و فرصتهای هزارباره دادن بهشان هستم،هر وقت که با کسی رابطه ام را تمام کرده ام، شبش را با گریه و زاری گذراندم .صبح که میشود یک حس مقاومت ناپذیری دارم ، تمام مدت جلوی خودم را می گیرم که به طرف اس ام اس نزنم بگویم "صبحت بخیر عزیزم با آنکه گفته بودم دیشب خدانگهدار" -یک چنین درک مزخرفی از طنز دارم – آدم رفتن نیستم من.میگویم خداحافظ و نمیروم، دل نمیکنم. اما همیشه ته دلم دارم به آدم های شجاع توی کتابها حسودی میکنم، ته دلم آرزو میکنم که همان موقع بروم و پشت سرم را هم نگاه نکنم .
 

یک روز اما به خودت می آیی و می بینی رسیده ای به جایی که تلخی آمده تا زیر پوستت آماس کرده و دارد می ترکاندت؛می بینی دیگر قلبت قدرت جذب و دفع ندارد، سلول هایت کم آورده است. می بینی دیگر روحت نه توان بخشیدن دارد نه جان ِزخم خوردن. می بینی اگر تا همین جا هم به اندازه گرفتن زیر تابوتت آدم جمع کرده باشی برایت کافی است این است که می نشینی آدم هایت را لیست کردن از بالا به پایین از هرچه خاطره و گذشته است
این روزها دارم روی خودم کار می کنم . باید حافظه بلند مدت تری داشته باشم برای بدی آدم ها . باید رفتن را یاد بگیرم .حرکتم کند است، بطئی است. برداشتن آجرهای باور ِکج و کوله ای که این همه سال با سیمان سفت و سخت عاطفه و حماقت به هم چسبیده اند، آسان نیست. اما به هر جان کندنی هم که شده دارم آجرها را برمیدارم که دوباره بسازمش، این بار شاید کم غلط تر … دارم تمامش می کنم .

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب